طراحی دکوراسیون داخلی

954 بازدید
طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی با بهترین شرایط و ارزان ترین قیمت

کمد دیواری به عنوان اولین مجموعه ارائه دهنده خدمات طراحی 3 بعدی آنلاین ، بنا دارد دسترسی آسان و مطمئنی را در اختیار متقاضیان این خدمات قرار دهد.در این بخش متقاضیان اسناد ، اندازه و مشخصات مورد نظر خود را ارائه کرده و بر اساس نیاز ، فایل های رندر شده با سایز دلخواه و یا پرینت مورد نظر را در زمان تعیین شده دریافت می نمایند.

طراحی و اجرای پروژهای دکوراسیون ، معماری داخلی و بازسازی

بطور معمول طراحان بسیاری هستند که در سطوح مختلف و با قیمتهای متفاوت و غیر یکسان نسبت به ارائه خدمات طراحی فعالیت مینمایند ولی عدم دسترسی ثابت و بعضا عدم حصول نتیجه دلخواه باعث نارضایتی متقاضی شده است.
بنا به نیاز احساس شده در این بخش ، تصمیم گرفتیم تا بخش مستقلی را برای استانداردسازی این فعالیت ها و ارائه خدمات مطلوب به متقاضیان ایجاد نماییم.

طراحی و اجرای پروژهای دکوراسیون ، معماری داخلی و بازسازی

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی 3بعدی در دو سطع آماتور و پیشرفته انجام می پذیرد:
1- سطح آماتور:
-این سطح برای امور دانشجویی ، پروژه های کوچک فروشگاهی ، نمایشگاهی ، خانه ، دفتر کار و ...تعریف شده است.دراین سطح متقاضی می تواند با حداقل هزینه و زمان ، تصویری 3 بعدی از پروژه مورد نظر را در اختیار کارفرما قراردهد.
2- سطح حرفه ایی:
-این سطح جهت پروژه های بزرگ وحرفه ای با رعایت نکات ریز و رندر v-ray ، تصاویری قابل توجه و دقیق ارائه میدهد

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

سال ها تجربه اجرایی (از 1384) تیم مجری پروژه های این مجموعه اطمینان خاطری است به همه علاقه مندان دکوراسیون در همه زمینه های دکوراسیون منزل ،دکوراسیون فروشگاهی ، دکوراسیون نمایشگاهی ، دکوراسیون اداری و ...
- اجرای دکوراسیون داخلی منزل (مسکونی)
- اجرای دکوراسیون داخلی و بازسازی اداری-تجاری
- اجرای دکوراسیون فروشگاهیسماوات

تماس مستقیم: 09128584838

background
تگ ها