این پارک آبی جالب را ببینید: جزیره استوایی- آلمان

1395/3/6    3031 بازدید
فضاهای بیرونی: استخر-برکه-آبنما
این پارک آبی جالب را ببینید:  جزیره استوایی- آلمان

این بالن بزرگ یک آشیانه یا کاراژ بزرگ در زمان جنگ جهانی بوده است. در واقع یک آشیانه برای تعمیرات کشتی ها و هواپیما ها . این بالن یکی از بزرگترین سازه های بشر است که بدون ستون پا بر جا است. در حال حاضر این سازه به یک جاذبه گردشگری در آلمان تبدیل شده است. به یک تفریحگاه و جزیره مصنوعی در وسط خشکی. این تفریحگاه که مساحتش به اندازه 8 زمین فوتبال است با داشتن سرپوش میتواند حتی در زمستان هم پذیرای مسافرانش باشد. علاوه بر ساحل جنگل های استوایی نیز در این تفریحگاه شبیه سازی شده است که با 50 هزار درخت تزئیین شده است.

پارک آبی جزیره استوایی در آلمان یکی از مناطق زیبایی هست که می توان آرامش ساحل های ماسه ای و حس و حال جزیره های هاوایی را در آن تجربه کرد. این پارک آبی بزرگترین پارک آبی دنیاست (به اندازه ای که مجسمه آزادی آمریکا رو میشه بطور ایستاده در محوطه این پارک قرار داد).
آب تمیز، سونا، رستوران، هتل، محیطی برای کودکان و برنامه های تفریحی به شما کمک می کنه که روز فوق العاد ای در این پارک داشته باشید. پس اگه روزی قصد سفر به برلین رو داشتید، یادتون باشه که در ۶۵ کیلومتری جنوب برلین، یک جزیره خیلی هیجان انگیر هست که حتما باید ازش دیدن کنید.
یکی از هیجان های گذروندن شب در این پارک اینه که می تونید انتخاب کنید که توی چادر روی ماسه ها بخوابید و یا توی اتاق های لوکس .منبع: architecturendesign
خدمات کمد دیواری

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل ، دکوراسیون داخلی خانه، دکوراسیون داخلی تجاری، دکوراسیون داخلی . طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل مغازه و اداری به صورت تخصصی با کادری مجرب . خدمات در رابطه با ساختمان، منزل مسکونی، فروشگاه، ویلا و هر فضای مشابه دیگر. بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل ارزان با تیم حرفه ای متخصص در تهران. قیمت بازسازی منزل توافقی و ثبت سفارش رایگان می باشد.

مشاوره و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی : 09014441420

مهندس معنوی

نظرات

    نظر شما در مورد این مطلب چیست؟


       

مطالب مرتبط

این پارک آبی جالب را ببینید:  جزیره استوایی- آلمان
1395/3/6 20:38
این پارک آبی جالب را ببینید: جزیره استوایی- آلمان
ادامه...
21 ایده جالب و مدرن برای استخر خانه شما
1394/9/22 22:53
21 ایده جالب و مدرن برای استخر خانه شما
ادامه...
20 ایده طراحی استخر در فضاهای سرپوشیده
1394/9/20 17:48
20 ایده طراحی استخر در فضاهای سرپوشیده
ادامه...